Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kontakt

Chętnych do współpracy z naszą Kancelarią prosimy o kontakt i przesłanie CV na adres biuro@adwokat.net.pl
 

Dębowski i  Wspólnicy sp. k.
ul. Puławska 12A lok. 7
02-566 Warszawa
Tel. +48 22 646 62 61
biuro@adwokat.net.pl

biuro@adwokat.net.pl

KANCELARIA

Nasza Kancelaria należy do kategorii średniej wielkości firm prawniczych. Założona przez adwokata Rafała Dębowskiego wraz z bliskim Zespołem osób współpracujących w lokalu przy ul. Puławskiej od 2010 roku.
Rafał Dębowski, podobnie jak wcześniej jego ojciec Tomasz Dębowski i dziadek Andrzej Dębowski, wykonuje zawód adwokata z prawdziwą pasją i pełnym zaangażowaniem. W 2013 roku wyróżniany odznaką Adwokatura Zasłużonym, jest aktywny w życiu Samorządu Adwokackiego. Jako członek Prezydium NRA uczestniczy w pracach wielu merytorycznych zespołów.
Silną stroną Kancelarii jest długoletnie doświadczenie, tradycje rodzinne, wyselekcjonowany, wysoce profesjonalny zespół adwokatów, prawników i pracowników administracji. Zarządzanie w Kancelarii opiera się na wzorcach międzynarodowych kompaktowych firm prawniczych, a także nowoczesnej technologii.

 

Ciągły rozwój Zespół naszej Kancelarii zawdzięcza Klientom i skomplikowanym sprawom, które wymagają ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zgłębiania przepisów.
Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach z obszaru prawa cywilnego i postępowania cywilnego, administracyjnego i sądowo administracyjnego. Świadczymy usługi bieżącego doradztwa prawnego przede wszystkim na rzecz przedsiębiorców i wspólnot mieszkaniowych, a także osób fizycznych i organizacji społecznych.
W szczególności zajmujemy się zagadnieniami:

  • PRAWA I PROCEDURY CYWILNEJ;
  • PROCEDURY SĄDOWO-ADMINISTRACYJNEJ;
  • NIERUCHOMOŚCI I INWESTYCJI BUDOWLANYCH (obsługa prawna na każdym etapie postępowania);
  • PROCEDURY UPADŁOŚCIOWEJ I NAPRAWCZEJ;
  • PROCEDURY EGZEKUCYJNEJ I ZABEZPIECZAJĄCEJ;
  • WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH.
Zapraszamy do kontaktu.