Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Szymon Cichocki
aplikant adwokacki

Zajmuje się prawem cywilnym i administracyjnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa rzeczowego. Jego dotychczasowe doświadczenie obejmuje przede wszystkim due diligence stanu prawnego nieruchomości, obsługę prawną spółek z branży nieruchomości oraz podmiotów gospodarczych w zakresie sporów cywilnych, egzekucję należności, sporządzanie opinii prawnych oraz pism procesowych (w tym pozwów, apelacji i skarg). Zajmuje się prawno- administracyjnymi aspektami procesu inwestycyjnego.
 
W 2015 r. ukończył jednolite studia magisterskie na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 2012 r. odbył roczne stypendium naukowe na Staffordshire University w Stoke on Trent, Wielka Brytania, a w 2015 r. półroczne stypendium naukowe na Universita degli Studi Roma Tre w Rzymie, Włochy.
 
Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał przede wszystkim w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej – Wydział Konsularny w Rzymie, Najwyższej Izbie Kontroli oraz w Samorządowym Kolegium Odwoławczym. W 2014 r. pracował w Stanach Zjednoczonych Ameryki na stanowisku administracyjno-prawnym.
 
Interesuje się prawem lotniczym ze szczególnym uwzględnieniem tematyki bezpieczeństwa lotniczego, językami obcymi i podróżami. Jego pasją jest muzyka, a w szczególności gra na perkusji.
 
Posługuje się językiem angielskim.